Aktif repertuar değiştir:

Duyurular - Forum

Arkadaşlar selam,

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız "mini forum" bölümümüzü önce bir süre için deneme amaçlı açıyoruz, sizin geri bildirimlerinize göre en kısa zamanda tamamen aktifleştireceğiz. Girdiğiniz içerikler, deneme sürümü olmasına rağmen moderatör kontrolüne ya da sizin istekelerinize göre kalacaklar ya da kaldırılacaklar. Sürekli kullanıcılarımız özellikle sizlerden ricamız, forumumuzu incelemeniz ve geribildirim yapmanız, varsa hataları bize bildirmenizdir.

Forumumuzun bazı özellikleri ise şöyle; yeni konu eklemek, konulara cevap vermek ve forum içerisinde dolaşmak oldukça kolay. Yeni konu eklemeyi ve konulara cevap vermeyi isterseniz misafir kullanıcı olarak, isterseniz repertuar girişi yaptıktan sonra repertuar adınızla yapabilirsiniz. Repertuar adı ile yapılmış girişler, cevaplara oy verebilecek, böylece en populer cevaplar belirlenebilecek ve çok daha faydalı olacaklar. Bu deneme süresi içerisinde sizler de eklememizi istediğiniz özellikileri lütfen bize yazın. Lütfen merak ettiğiniz her konuyu paylaşın forumumuzda, zamanla çok geniş bir içeriğe sahip olmak istiyoruz, desteğinizi bekliyoruz. Forum içerisinde arama yapma özelliği üzerinde çalışıyoruz, en kısa sürede onu da entegre edeceğiz.

Biz de "akorculuk" adıyla açtığınız konulara cevap vermeye çalışacağız. Umarız beğenirsiniz, kullanırsınız ve işinize yarar.

Tüm istek ve önerilerinizi bekliyoruz.

Forum sayfamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
akorculuk - Forum


akorculuk.com

Reklam engelleyici kullanıyorsunuz, destek için kapatmanızı rica ederiz